Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2011, 21:41   #2
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Witam Współgraczy i MG

Normalnie życzyłbym wszystkim miłej gry, jednak po zapowiedziach MG mogę życzyć graczom i sobie miłego umierania, a MG wesołego uśmiercania. Choć skrycie liczę, że jeśli gracz będzie miał trochę szczęścia to sobie pożyje (czego wszystkim graczom życzę )

A teraz kilka drobiazgów:
- czy wypełniać karty postaci, historia, ekwipunek itd. ?
- opis postaci przedstawić w pierwszym poście czy w komentarzach (choć oczywiście avek wiele o wyglądzie mówi) ?

Pozdrawiam
Manji

ps: przed chwilą zaglądałem do google.doc i nie mogę am nic pisać; MG czy zechciałbyś upoważnić graczy do pisania, dziękuję.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.

Ostatnio edytowane przez Manji : 08-05-2011 o 21:57.
Manji jest offline