Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2011, 10:26   #1
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Łukasz Gerlach "Orish" - spamer czy nie

Zastanawiam się czy tylko mnie pan Łukasz Gerlach uraczył mailem o swoim projekcie (spamem?). Można by to potraktować jak "prośbę o zgodę na przesłanie oferty" jakiegoś ośrodka wczasowego, którą skasowałem chwilę wcześniej gdyby nie fakt, że pan Łukasz Gerlach z Rzeszowa założył konto na LI niecały miesiąc temu, przez ten czas nie spłodził nawet jednego posta i widząc tutaj dużo osób mogących dać się złapać na jego "projekt" rozpoczął akcję marketingową.
Panie Łukaszu Orish Gerlachu, nie interesuje mnie skąd takie pomysły na partyzanckie akcje, oszczędź mi tego.
Patrzę na twoje zdjęcie: i dobrze Ci z oczu patrzy, ale mówi się, że ludzie ocenia się po czynach a nie wyglądzie.
Cytat:
(...)
Pozdrawiam
Łukasz „Orish” Gerlach
orish@iml.pl
gg: 4992744
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."

Ostatnio edytowane przez Fistus : 10-05-2011 o 09:54.
Fistus jest offline