Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2011, 19:13   #42
Ziutek
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 1 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś
I od tej pory zapraszam wszystkich (na razie oprócz StaregoBuca, ale jako gość oczywiście jak najbardziej) na doca. Od teraz proszę, aby dowódca kontaktował się z drużyną właśnie za pomocą tego. I od teraz będę kład nacisk na survival, wasze potrzeby, rany itp. Będzie tak realistycznie jak tylko mogę, lecz wybaczcie mi to, że reaktywuję postać StaregoBuca, ale mam zasadę, że jeśli gracz bardzo chce grać, a miał konkretny powód nieobecności to mogę jeszcze pozwolić na takie coś. Życzę dobrej zabawy bez ograniczeń w postaci Olafa.
Fear, będziesz miał wszelkie info (oprócz map które będę zamieszczał tu) na docu, jeśliby będą potrzebne. Jakieś dokumenty albo coś w ten deseń.
No i informuję, że
Zakończyliście Prolog
Teraz zaczyna się właściwa gra
 
__________________
"W moim pokoju nie ma bałaganu. Po prostu urządziłem go w wystroju post-nuklearnym."

Ostatnio edytowane przez Ziutek : 09-05-2011 o 19:16.
Ziutek jest offline