Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2011, 18:22   #286
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Draugdin nie czytałem, tego co napisałeś, ale domyślam się przynajmniej tonu/ogólnego sensu. Też kiedyś myślałem, że ciąży na demną klątwa, a właściwie to nad postacią mojego zmiennokształtnego maga, bo to on nie może skończyć żadnej sesji.
Rozwiązaniem może być poprowadzenie sesji samemu, polecam, pomaga wyleczyć się złudzeń.


Tekada, dziękuję za sesję, mi grało się super, i choć nie kończymy, to moja postać, dostanie kilka kolejnych wątków, do tła postaci.
Jeśli wrócisz do forum, to na mnie możesz liczyć, w twoich nowych sesjach i w kontynuacji tej.

Dziękuję również współgraczom, za dobrą zabawę, i proszę o wybaczenie, wszystkich uraz jakie wywołałem moim zachowaniem, lub zachowaniem mojej postaci
 
deMaus jest offline