Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2006, 15:04   #21
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Takie pomysły były aż trzy - pierwszy z nich to była sesja otwarta w klimatach s-f. Moim zdaniem najlepsza otwarta jaka była na tym forum (druga, w jaką w ogóle grałam na LI i wspominam ją genialnie ). Ostatnio czytałam z niej kilka postów i z ogromną chęcią ożywiłabym ją troszeczkę. Z tego, co wiem, to na placu boju zostałam ja, Sol i Nass. Nassa nie ma, ale można to jakoś załatwić. Więc wszyscy chętni - zapraszam do dopisania się do sesji otwartej!
Drugim pomysłem była sesja otwarta fantasy, która potem przerodziła się w sesję zamkniętą ze mną jako MG. Niestety umarła z braku odzewu ze strony graczy. Jest mi bardzo przykro, ale z chęcią pociągnę ją dalej, jeśli tylko ktoś odpisze.
Trzeci pomysł, to sesja otwarta w Świecie Mroku. Zabawa była przednia, intryga zakręcona, a gracze świetnie się spisywali. Nie mam nic przeciwko kontynuacji, jeśli znowu zbierze się ekipa. Bo to była naprawdę bardzo dobra sesja

Tak więc kilka takich sesji już powstało i nie ma najmniejszego problemu, żeby powstało więcej. Wystarczy ktoś chętny z pomysłem na pierwszego posta, czy to w znanym systemie, czy bez systemu. Chętni sami się znajdą, bo to wspaniała zabawa - tylko trzeba znać umiar
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem