Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2011, 14:46   #5
Kagonesti ZW
 
Kagonesti ZW's Avatar
 
Reputacja: 1 Kagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłość
Wybaczcie małą absencję, musiałem nadrobić zaległości pracy magisterskiej

No dobrze, więc po kolei:

Sani - jak co, to czekam na kartę o ile jesteś dalej zainteresowana

pawelczas - im większy nacisk na historię, tym większa szansa że skupię na tej postaci uwagę bardziej, a nuż zadbam o jakąś interakcję z graczem w oparciu o jego historię (w najlepszym przypadku będzie to zadanie poboczne). Oczywiście nie wymagam dwustronnicowego elaboratu, ale miłe będzie napisanie o swej przeszłości, rodzinie, czynach dla klanu (tych chwalebnych i tych mniej), czy wspomnienie o jakimś istotnym szczególe w życiu postaci (cel nadrzędny? śmiertelny wróg? tragicznie utracona miłość? Do wyboru, do koloru )

Lance - hm, nie myślałem o tym. I nie mam pojęcia jak tu rozwiązać taki dylemat. Jak co to jedynie bushi, komplet shugenja powinien się znaleźć. I nie gwarantuję. Problem jest taki, że wszyscy są Smokami i planowałem że wszyscy razem wyruszą z gór. Jeśli będzie okazja, może doczepie jakiegoś bushi który będzie miał coś do odegrania w tej sesji, albo ześlę z gór posiłki (oczywiście na kucy... koniu) jak ktoś się wykruszy.
 
__________________
"You can have power over people as long as you don't take everything away from them. But when you've robbed a man of everything, he's no longer in your power." Aleksandr I. Solzhenitsyn.
Kagonesti ZW jest offline