Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2006, 19:11   #19
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Jednej osoby brakuje.

Hmm... myślałem ostatnio nad sposobem przeprowadzenia testu systemu, nawet obecnej wersji "beta". Polegająca tylko na Narracji. Oczywiście, jak zawsze, szybko wpadłem na pomysł rozwiązujący problem.

Trzeba go jednak jeszcze wprowadzić w życie. Chodzi o sesję samych Graczy, bez Narratora. Według Typów Rozrywki, które umieściłem w podforum systemu Untouchables. Typ Rozgrywki sami ustalacie - i zaczynacie sami grać, ale możecie mnie oczywiście pytać o szczegóły, dodatkowe informacje na temat U:T.

Kosmologię możecie sami stworzyć, w końcu to będzie Wasza sesja. Polecałbym jako najlepsze źródła: filmy dokumentalne BBC, książki s-f oraz książki paleoastronautyczne (większość darmowych e-booków udostępniona jest w serwisie Nilfheim w dziale Download, są też tam podane linki do sklepów, gdzie można je kupić).

Możecie od zaraz - niech chętny stworzy temat Rekrutacji i zaprosi na nią Graczy (może też wybrać sposób rozgrywki, albo przedyskutować).
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline