Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2011, 23:25   #2
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie po kolei:
Technicznie każdy użytkownik może zacząć pisać w temacie z sesją (chyba, że się mylę). Więc nie ma sensu zabezpieczać się akurat przed użytkownikami, którzy w niej grali. Zdajemy się tutaj na ich elementarną kulturę (i strach przed banem ).

Ja osobiście jestem przeciwny usuwaniu graczy z panelu, jeżeli nie jest to absolutnie konieczne (czyli przy przekroczeniu limitu bodajże 12 graczy). Niestety sporo MG tak robi. A dlaczego tego nie lubię? Raz dlatego, że gracz traci w swoim profilu wpis o uczestnictwie w danej sesji, który pro forma powinien zostać moim zdaniem, dwa że jego dotychczasowe posty w sesji tracą specjalny awatar sesyjny i podpis imieniem postaci, co wygląda po prostu brzydko. Moim zdaniem najlepsza jest zmiana dotychczasowego awatara na taki sam, ale w skali szarości. U kogoś widziałem też, że po imieniu postaci w nawiasie był dopisany jej los (np. zginął, zawrócił). Jeżeli imiona są krótkie, to moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie.

Zmiana kolejności z tego co wiem jest możliwa tylko ręcznie, więc odradzam.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem