Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2011, 08:58   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Każdy użytkownik może pisać w każdym temacie, więc nie da się zabezpieczyć przed "zmartwychwstaniem". Panel sesji dokłada do wątku tylko kilka "gadżetów" - inny avatar, imię postaci, zamianę nicka w postach oraz dopisuje tą sesję do listy sesji w panelu użytkownika.

Z powodu tych dodatkowych funkcji (zwłaszcza tej ostatniej) ja osobiście jestem przeciwny usuwaniu graczy z panelu. Wielu prowadzących przegląda inne sesje gracza przy naborze do sesji, a nigdzie tak szybko się ich nie wyszukuje jak w panelu użytkownika.
Gdy ktoś przejmuje postać staremu graczowi można zmienić avatar na szary, albo przekreślony, a nowemu wstawić czysty (w końcu to ta sama postać to i awatar ten sam).

PS. Nie wiem skąd wzięliście limit 12 graczy. Fakt taka cyfra pojawia się przy doklejaniu panelu sesji, ale można ją pozmieniać. Były sesje mające więcej graczy (sesja otwarta w Mrocznych Wiekach chociażby).
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem