Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2011, 13:54   #239
Ziutek
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 1 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś
Mg, chłopaki, muszę napisać coś niemiłego. Fear, wiesz, że zawsze miałem problemy z tą sesją, nie? Być może dlatego, że byłem nowy jak do niej dołączyłem i jeszcze nie potrafiłem tworzyć kp itd.
Ale wracając do tematu, próbowałem odpisywać klimatycznie, integrować się z postacią, ale sprawia mi to coraz większą trudność. Dlatego, żeby nie stopować sesji bo widzę, że tu pilne chłopaki są rezygnuję z dalszej gry. "Czas Zemsty" był punktem, od którego zaczęła się moja prawdziwa kariera na Li więc nie zapomnę o niej ot tak bo takich rzeczy się nie zapomina.
Dzięki wielkie Arsenowi, który z przyczyn niewyjaśnionych nie może być z nami, ale to on mnie tu ściągnął, dzięki wielkie Fearusiowi za cierpliwość do mnie, dzięki wielkie Robakowi, który też zniknął za ciekawe początki gry, dzięki wielkie Piterusiowi, Prusowi i Daamianusiowi dosyć krótką, ale fajna współpracę. No i dzięki wam wszystkim za zbudowanie klimatu, sesja jest niepowtarzalna bo innej takiej nie widziałem na Li. Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś pogramy w starym składzie.

Ziutuś
 
__________________
"W moim pokoju nie ma bałaganu. Po prostu urządziłem go w wystroju post-nuklearnym."
Ziutek jest offline