Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2006, 14:55   #149
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Aria

Pytanie czy powie! Aria, patrząc się na kobietę i całe otoczenie, nie chciała zrobić niczego innego, niż paść na kolana i wyznać każdy swój grzech, opowiedzieć historię całego swojego życia, życia jej znajomych... Ale wiedziała, że nie może tego zrobić.
- Ja... Ja jestem Aria...- powiedziała dziewczyna, siląc się na uśmiech. I mimo, iż nie wyszedł jej naturalnie i tak był olśniewająco piękny- Przyszłam... Nie, Richard mnie tu zaprowadził... Czy to ma związek, związek z tym wszystkim? Z mamą?
Nigdy nie była w tak dziwnym stanie, jak teraz... Ostatnio często w nocy widziała mamę, chciala wiedzieć czemu zginęła, czemu ukrywała Arię przez tyle lat przed światem. A teraz miała okazję, znalazła kogoś, kto mógł wiedzieć... Znać odpowiedź... Była tak blisko!
Rozejrzała się po okolicy. Tyle istot, tyle dziwnych stworzeń... Ale czuła z nimi wieź, wiedziała, że nie różni się od nich. Od początku coś czuła, ale matka tłumiła w niej wszystko... Ten długowłosy mężczyzna, też był jednym z nich. Tylko kim była jej matka? I co się z nią stało!?
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline