Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2011, 22:40   #5
pawelczas
 
pawelczas's Avatar
 
Reputacja: 1 pawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodzepawelczas jest na bardzo dobrej drodze
1. W granicach zdrowego rozumu rzecz jasna. Technologia, jaką operuje ludzkość w XXII wieku jest nieco podobna do naszej, nie mniej po prostu ulepszona. Dla przykładu- obecnie w wyekwipowaniu żołnierza Imperium Solarnego jest karabin XT-94M "Sabre", wciąż strzelający pociskami 5,56 mm NATO, nie mniej ze względu na lepsze stopy jest lżejszy, pomieści więcej pocisków(średnio 50 na standardowy magazynek) i z wbudowanym celownikiem. Technologia laserowa na polu bitwy jest w fazie testów. Istnieją już implanty, nie mniej są one dość niebezpieczne dla człowieka ze względu na ich wpływ na psychikę człowieka. To właśnie przez nie doszło do Buntu. Technologię kosmiczną opiszę w chwili opisywania "Eagle".
2. Jak najbardziej! W chwili wybuchu Buntu wiele osób odwróciło się od chrześcijaństwa i pod wpływem wydarzeń wielu zmieniło swoje spojrzenie na świat(nic dziwnego, jak ginie połowa populacji świata). Obecnie wciąż jest ważna Biblia, a nawet przez jakiś czas była ona swoistym prawem(kilka lat po Buncie). Nie mniej- wciąż istnieją kulty mniej lub bardziej popularne. Niektóre nawet stają się coraz bardziej wpływowe- zwłaszcza na innych planetach niż Ziemia.
3. Zależy. To ma być w zasadzie początek przygody w moim uniwersum, na którego wpłyną gracze. Tyle co mam zaplanowane winna być ona krótka, nie mniej jeśli będziecie mieli dobre pomysły- może i dłużej. Z tego co mam- max miesiąc, półtora.

Co do oficera politycznego- poprawność polityczna może mieć spore znaczenie dla misji, choć bardziej myślałem, że ktoś się w ten sposób wcieli w jakąś inną postać z tu wymienionych i będzie działała dla Rady.
 

Ostatnio edytowane przez pawelczas : 16-05-2011 o 22:43.
pawelczas jest offline