Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2006, 15:56   #16
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Sol stała jakby wrosła w ziemię i nie mogła nic zrobić.

-Ja...Kim ...jesteś?

Twarz mężczyzny nagle jakby zamarła. Mrugnął oczami raz, drugi... Gdy otworzył je za trzecim razem spojrzał na dziewczynę, tym razem już bez tego błysku i jasności.

-Ja? Ja... Gus, po prostu Gus...A pani... A ty?- zapytał

Dziewczyna wpatrywała się w wyższego od siebie o wiele mężczyznę z wyrazem totalnego niezrozumienia w oczach.

- Sol...i... głos jej zamarł. Ten cały dzisiejszy dzień, to wszystko od samego rana...

I?- zapytał się Gus, prosząc o dokończenie urwanej wypowiedzi. Chyba zaczynał czuć się pewniej
- Przepraszam, co tu się w ogóle działo? Miałem dziwne sny i nagle pa... Ty...
- Spałeś na śniegu.. A ja szukałam moich kotek.. I znalazłam je przy tobie.


Zmarszczyła lekko brwi.
- Nie mogłam patrzeć, jak..jak . Przecież od tego można zamarznąć!

Dziewczyna stara się w jakiś delikatny sposób wyplątać z objęć mężczyzny
Gus, jak już wcześniej się przestawił, dopiero w tym momencie zorientował się, że trzyma dziewczynę. Szybko odskoczył, zabierając swoje wielkie łapska z pleców Solveig.

- Prze... Przepraszam- powiedział.
- Nie masz przypadkiem niczego cieplejszego? W sensie do picia... Naprawdę tu zimno...
-Nie...ale..


Rozejrzała się dookoła.

-O, tam jest kafeteria. Napijesz się czegoś?
- No... No tak, czemu nie...
- uśmiechnął się mężczyzna, poczym odwrócił się w kierunku kawiarenki

Dziewczyna jednocześnie wiedziała, że to co robi jest nierozsądne, a jednocześnie czuła, że ten mężczyzn, jest..jakiś inny. Ten cały dzień...

Z obiema kotkami na rękach Sol ruszyła w stronę kafeterii.
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline