Wątek: Psy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2006, 21:09   #4
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
No, a już myślałem, że taki temat się nie pojawi.

Jestem, psiarzem skończonym, inaczej mówiąc mam na ich punkcie solidnego... powiedzmy fioła. Rasa jest mi praktycznie obojętna, no może poza pekińczykami i trzesącymi się ratlerkami.

Wszystkie dotychczas tzn cztery były znajdami przynoszonymi do domu w wieku kilku lat, a mimo swoich pewnie niezbyt miłych przeżyć ( a może własnie dlatego ) odpłacających wielkim sercem za przygarnięcie ich.
Były to po kolei- kundel sztuk jeden i suki sztuk trzy ( były jednocześnie i był to wtedy dom nieustającej cieczki ).

Obecnie piąty to owczarek niemiecki, mieszkający u Matki, ( gdyby "wprowadził" sie do mnie ja zamieszkać musiałbym na balkonie ) o wdzięcznym imieniu Mzik lub Bzik reaguje na oba.
Jest absolutnie wspaniały, rozpuszczony niestety przez Matke jak przysłowiowy "dziadowski bicz".
Zalet ma zbyt wiele by wymieniać wadę tylko jedną. Lubi wiedzieć, że w nocy wszyscy śpią u siebie w łóżkach. Metodę opracował prostą po prostu wskakuje na delikwenta i tak długo po nim depcze, aż ten "da głos". Wtedy w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku idzie przespać spokojnie resztę nocy.

Pozdrowienia dla wszystkich właścicieli stworzeń "dużych i małych".

Redone, psiak jest na pewno super, niestety nie mogłem go oglądnać.
 
Arango jest offline