Wątek: Ulubiony Klan
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2011, 09:05   #142
Premislaus
 
Premislaus's Avatar
 
Reputacja: 1 Premislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwuPremislaus jest godny podziwu
Wszystkie klany są sympatyczne , ale ja grałbym albo Brujah( starzy głównie), bądź Malkavianem. Do nich najlepiej pasuję pod względem charakteru i zachowania na co dzień. Tremerzy też są ciekawi, ze względu na historię i traumaturgię.

Co do Malkavów to mam niepełnosprawną siostrę( autyzm, nie mówi, ADHD, etc.) więc wiem, z czym się to wiąże. Ja mam zupełnie inną koncepcję Malkava, po prostu człowiek z obsesją na jakimś punkcie, coś do czego dąży za wszelką cenę, przy tym wyraźnie aspołeczny i mający spore problemy z nawiązywaniem kontaktów. Ktoś kto jest "nienormalny" ze względu na odmienną moralność i inne priorytety życiowe, bądź nieżyciowe . Ktoś z poczuciem silnego wyalienowania.

Nawet przed chwilą wymyśliłem koncepcję opowiadania, o walce czy raczej konkurencji Malkaviana z Setytą, o spokrewnienie pewnego kolesia .

Gdyby Malkavianie byli samymi debilami i schizofrenikami, to ten klan by nie przetrwał.

Kurde aż dziw, że nie miałem okazji pograć w Wampira , jedynie czytałem podręczniki, dodatki, fora, dwa cRPGi i tyle . Miałem kiedyś ekipę, ale do Zew Cthulhu i Wiedźmina... Bardzo chciałbym w końcu zagrać.
 

Ostatnio edytowane przez Premislaus : 21-05-2011 o 09:07.
Premislaus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem