Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2011, 00:39   #2
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pomysł jest idiotyczny, a mechanika strasznie przekombinowana. I to są dokładnie dwa powody, dla których rozpatruję zgłoszenie się do sesji. No, dodajmy jeszcze, że się będę młodziej czuł

Ważne pytania, na które nie znalazłem odpowiedzi (choć nie przekopałem się przez całą mechanikę, ale nie sądzę, żeby tam były):
1. Czy wiek postaci jest jakoś ograniczony?
2. Czy wymagana jest jakaś znajomość serii? Wiesz, od dłuższego czasu nie miałem z tym większej styczności.
3. W jaki sposób zdecydujesz kto gra tą bardziej doświadczoną postacią?
4. Czego głównie należy się spodziewać po sesji? Walki, kombinowania, romansowania?
5. Czy dobrze rozumiem, że jedynym udokumentowanym przykładem Rycerza jest Tuxido (tudzież jego alter ego)?
6. Czy przewidujesz rozwój postaci w czasie sesji?
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline