Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2011, 16:08   #44
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Tak mi się nasunęło po przeczytaniu ostatnich postów. My tu o mechanice z punktu wiedzenia MG, a taki BG na przykład podważa decyzję MG i kwestionuje modyfikatory, twierdzi, że powinno tak i tak. Niby MG ma zawsze rację, ale zwróćcie uwagę, że jeśli okrajamy oryginalną mechanikę znanych systemów to mogą wyniknąć "powikłania" typu za to jest taki modyfikator, ta umiejętność to to i to, a MG nie uprzedził, że tego nie stosuje.

Ponadto dajecie graczom możliwość wykonywania rzutów lub nawet testów, czy sami rzucacie za nich kośćmi , ew. używacie podanych przez BG wyników? Co się Wam lepiej sprawdza?
Początkowo byłem za tym, żeby gracze sami rzucali kostkami/wykonywali testy (taka samoobsługa), ale z upływem czasu sam już nie wiem
 
kymil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem