Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2011, 22:12   #21
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Ciekawy pomysł, ja swojego posta wrzucę jutro, a do tego czasu mogę opisać wygląd mojej postaci:

Khaldin - klasyczny krasnolud. Posiada brodę i bujną czuprynę na głowie. Nie strzyże włosów i brody odkąd pamięta, bo nie jest to w krasnoludzkiej modzie.

Wysokością nie odbiega od klasycznego krasnoluda, szerokością również. W pokaźnym brzuszysku zmieści się na pewno sporej wielkości barani udziec i co najmniej 5 litrów piwa.

Oczy miewa często rozbiegane od nadmiaru gorzały, którą bardzo chętnie spożywa, co wskazuje również na to, jakiej treści zapach ulatnia się z jego ust. Będąc przy tematyce zapachu- nie pozwólcie nigdy aby ściągnął w waszej obecności buty. Robi to niezmiernie rzadko, z uwagi na przykre - pod względem estetycznym i higienicznym- tego konsekwencje. Nos ma dość spory, z wyglądu przypominający kartofla.

Na ubiór założoną ma liberię w kolorach barona, czyli w czerwieni i bieli. Nie jest to przypadkowe zestawienie kolorów. Czerwono-białe pionowe pasy podkreślają urodę, ale także wojowniczą naturę khazada. Spod liberii wystają nowiutkie, skórzane buty. Obiekt zazdrości każdego znawcy mody obuwniczej w Starym Świecie.

Za broń służy mu topór- a jakże!

Poza tym z daleka widać, że Khaldin to prostak i prymityw, umiejący jeno dobrze łupać toporem. Tak więc nie należy się po nim spodziewać ani wyższych uczuć, ani zainteresowania czymkolwiek, co nie jest bezpośrednio związane ze: snem, jedzeniem, piciem, bitką, złotem i chędożeniem.

Nikt nie wie ile ma lat. Nawet on sam. Nie wygląda ani na starego, ani na młodego.
 

Ostatnio edytowane przez Mortarel : 24-05-2011 o 22:19.
Mortarel jest offline