Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2011, 11:53   #20
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Tutaj był długaśny wpis dotyczący moich żalów, narzekań i marudzeń wieku starczego ale po namyśle zdecydowałem się go usunąć.

Nie ma sensu pisać o naszych sprawach na komentarzach i pewna mądra osoba ma rację, że nie jest to ani fajne, ani eleganckie.

Niech kwestia pierwszych postów i czasu, w jakim powstają, pozostanie naszą sprawą. Ale, aby kolejny komentarz Samuraju miał sens to napiszę.

"Im dłużej nie ma Waszych odpowiedzi, tym bardziej "uchodzi ze mnie" zaangażowanie w tą sesję, przy jednoczesnym założeniu, że zawsze uważałem, że pierwsze wpisy w sesji moim zdaniem determinują o zaangażowaniu graczy i MG w opowieść.

Jakby ktoś chciał posłuchać więcej, służę ... jest dzisiaj we mnie sporo żalu .... sporo niespełnionych oczekiwań i sporo rozczarowań......

I mam nadzieję, że mi przejdzie.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 27-05-2011 o 16:08. Powód: gorzkie żale i takie tam :-)
Armiel jest offline