Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2011, 13:15   #1
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
[DnD-Grhwk]'Dla kurażu'

To będzie sesja. Prowadzić będę ja, Malahaj i Bielon. Będziemy pisać posty.

Mechanika:
Karty do DnD 3.5 albo 3.0 - jak wolicie, poziom 1. Pełne, ale bez konieczności ważenia Waszych plecaków i babrania się w gnoju. Uznaję podstawowe podręczniki, ale inne też. Tylko, że trzeba mi wówczas przesłać dokładny opis tego, co chcecie. Dostępne są rasy podstawowe i te, które wydadzą mi się dostatecznie normalne, by je przyjąć. Tym samym przy wątpliwościach proszę o kontakt, by nie trwonić czasu nadaremnie. Mechaniki przestrzegam, ale nie dogmatycznie. Nie będzie liczenia centymetrem ile kroków, kto zrobił i nie obchodzi mnie, jaka jest różnica między akcją standardową, a inną. Gracze ufają MG, bo tylko on rzuca. Oszukuję tylko, jeśli w grę wchodzą duże pieniądze, więc tu pewnie wszystko będzie fair.

Postowanie:
Raz na 3-4 dni pojawi się post któregoś z MG, którzy będą się pewnie wymieniać w różnych kolejnościach. Czasem losowych, a czasem dwóch będzie udawało, że ich nie ma, żeby trzeci musiał sam ciągnąć sesję. Gracza, który opuści dwie kolejki bez powiadomienia będziemy gnębić przez wiele lat, a jego postać zabijemy od razu. Jeśli są sensowne powody niepostowania wystarczy nas o tym powiadomić i wówczas można spać spokojnie. Tym samym każdy z Graczy powinien napisać co najmniej jeden post w ciągu maksymalnie 3-4 dni od ostatniej notki któregoś z prowadzących sesję.

Realia:
Świat Greyhawk, z grubsza taki jaki był przedstawiony w 'Żyjącym Greyhawku', który kupiłem 8 lat temu. Z naszymi, tj. MG, modyfikacjami. Znajomość niewymagana. W razie chęci dopasowania postaci do realiów mogę pomóc, więc trzeba się wówczas skontaktować ze mną.

Styl:
Kompletne bezguście. Tak naprawdę to nie. Wcale, że nie. Napiszę krótko, bo już pisałem dużo razy, a teraz też muszę.

Awanturniczy klimat z dużą ilością wartkiej akcji. Pewna dawka humoru w różnych jego odcieniach, ale raczej z dominacją ciemniejszych nut. Świat raczej low-magic [choć nie w skrajnej formie] i dość nieprzyjazny dla szarego człowieka, który jakoś musi wiązać koniec z końcem. Tym samym łatwiej mają ci, którzy potrafią chodzić na skróty. Tym razem będzie mroczniej niż w poprzednich sesjach, których ta jest trzecią częścią ['Awantura!' i 'Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę'].

Popularne tagi:
[Pojedynki na rapiery][Pojedynki na słowa][Skoki na żyrandolach][Krew i flaki][Łotry i łajdaki][Seks i przemoc][Narkotyki i hazard][2girls1cup][Najbardziej obiecujący MG nowego pokolenia][Quentin Tarantino][Kicz][Postmoderna][Grindcore][Tatuaże]


Co do kart to proszę nie wymyślać skomplikowanych historii, ale zamiast tego opisać po prostu Waszych podopiecznych, bym wiedział, jak wyglądają i jak się zachowują, kim są i co z grubsza mogą. Historię wymyślamy w trakcie gry. Na tym polega RPG. Do tego dodajcie mechanikę.

Zgłaszajcie się do mnie wstępnie na GG albo PW. Jak ugadamy, co i jak poproszę o karty na maile naszej trójki, które wówczas podam. Jak będzie dość chętnych to zrobię Wam prezent na Dzień Dziecka i podam listę przyjętych.

Uwaga: Fearqin, Rudzielec i Zekhinta -> Jeśli szanowne grono ma ochotę przystąpić do sesji to zapraszam z Waszymi postaciami podniesionymi o poziom w górę [Zekhinta] lub dwa poziomy [Rudzielec, Fearqin].


WRZUTA - Dozer - two coins for eyes - mp3

Piosenka bo jest ładna.

Zapraszam i ściskam gorąco, moc buziaczków.
 

Ostatnio edytowane przez Panicz : 27-05-2011 o 13:18.
Panicz jest offline