Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2011, 11:45   #207
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Martwy to stan, a martwiejszy, to cecha, zazwyczaj obszarowa ;p To tak, jak z słynnym zdaniem "zabiję cię na śmierć" lub zaczynanie tortur w celu wyciągnięcia informacji, od obcinania języka ;p

A w temacie. Bardzo cieszę się, że sesja ruszyła, ponownie. Choć, takie info, ja zorientowałem się, że startuje kilka dni po poście MG, można by rozesłać info.



Co do mojego postu, to żeby była jasność, Kano nie zamierza się tam dać zabić. Jak nie uda się tego zatrzymać wajchami, to założy ładunki, przy głównej części, wskazanej prze Draka, ustawi czas tak aby mógł się ewakuować, i się ewakuuje. Jeśli uda się zatrzymać systemowo, znaczy wajchowo, to powiadomi resztę, i zapyta Aspazji, czy chce to badać, czy ma to wysadzić.
 
deMaus jest offline