Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2011, 23:45   #77
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ogólnie jeżeli kogoś interesowałoby zdanie osoby trzeciej to mimo iż cały wybór "rodzaju śmierci" jest bardzo oryginalnym pomysłem to tak naprawdę mało kto (tak w środku) chce dokonać takiego wyboru. Ja bym wolał osobiście aby mnie zaskoczył MG (nie chciałbym na 100% znać swej śmierci przed rozpoczęciem rozgrywki). Z drugiej jednak strony jest to BARDZO fajne (naprawdę!) i pasujące do uniwersum i jego historii... Dlaczego nazywam się osobą trzecią?? (Czyli taką jaka na 99% nie zagra w tej sesji) Cóż. Składa się na to parę rzeczy, ale główny powód jest taki, że nie przepadam (jak większość) za sesjami liczniejszymi na starcie niż 6 osób. Nie wątpię, że obaj sobie (mówię do MGów) poradzicie z tym projektem nie mniej jednak sesja 6 osobowa jest wg mnie zawsze dynamiczniejsza i o wiele łatwiej zbudować tam silne osobowości (takie do granic klimatyczne). Uwierzcie mi... Nie powiem, że nie próbowałem sesji w tyle osób. Podjąłem tę próbę i powiem wam, że nie wyszło to tak dobrze jakby było tylko 6 osób. Już przed podjęciem tej rozgrywki chciałem aby Bajarz (bo jest to sesja Wiedźmina) wybrał 5-6 osób (nawet jak bym miał odpaść), bo taka rozgrywka bardziej większości odpowiada. Nieco się zawiodłem jednak powiem, że było to do przewidzenia w sesji liczącej tyle osób. Was jest dwóch. Mam nadzieję, że dacie radę - będę was czytał, komentował (a każdy chyba aktywniejszy na tym forum zdążył się przyzwyczaić do moich komentarzy). Powodzenia
 
Lechu jest offline