Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2011, 01:39   #3
Proxy
 
Reputacja: 1 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
Halo, halo! Witam wszystkich.

Paradoks, akurat na dwa ostatnie jestem w stanie odpowiedzieć, bo już je zadałem wcześniej.

2. Są to silniki plazmowe... Tyle wiem =P
3. Pawelczas określił jako sprawę do naszej dyspozycji. Z tym, że wiadomo, że kilku wersowej wioski robić nie możemy a dobrze jest wyczerpać temat za każdym razem.

Poza tym dużo detali technicznych apropo całej misji i sprzętu fajnie by się przeczytało jak i również zamieściło w postach. No chyba, że jest planowana wycieczka krajoznawcza w te tereny - to już kupuję bilet.

Ponad to przypominam o wnikliwym czytaniu wszystkich postów przynajmniej z ostatniej kolejki (już nie mówię o każdorazowym odświeżaniu charakteru postaci przy każdym odpisie :P). Są gubione szczegóły i wychodzi z tego pasztet, co egoistycznie powiem "kuje" mnie w oczy ;<
 
Proxy jest offline