Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2011, 15:58   #120
Bebop
 
Bebop's Avatar
 
Reputacja: 1 Bebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwu
Witajcie!
Jakiś czas mnie nie było, więc...

Dziękuję Wam za wspólną grę, Suriel, Dominiku stworzyliście postacie i kreowaliście sytuacje, które zajmą stałe miejsce w mojej pamięci. Granie z Wami było czystą przyjemnością. Życzę powodzenia! Nie wątpię, że jeszcze w jakiejś sesji się spotkamy

liliel w porządku, nawet przez chwilę nie pomyślałem o jakichkolwiek pretensjach z tego powodu. Dobrze zrobiłaś

Armiel, Samuraju... dziękuję! To, że rozważaliście nawet przedłużanie terminów, zamiast za nieobecność po prostu mnie wywalić. Wiele to dla mnie znaczy towarzysze, jeszcze raz wielkie dzięki

Wszystkim zaś Wam dziękuję za cierpliwość! - Duży tych podziękowań dzisiaj

Last but not least, szala zwycięstwa przeważyła na moją stronę i sprawny net już mam, pozostało mi jeszcze tylko kilka formalności. Między 3 a 5 czerwca może być jeszcze problem z złapaniem mnie na GG, ale do gry wracam
 
__________________
See You Space Cowboy...
Bebop jest offline