Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2011, 23:19   #2
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Jacek zeskoczył z dachu na pokład. Podczas lądowania jedną rękąsię podparł a drugą trzymał rękojeść miecza znajdującego się pod jego pachą. Flamberg.

Wyprostował się. Górował nad całą resztą o ponad głowę <jeśli jednak nie to zmienię : P> bo miał dwa metry wzrostu. Miał na sobie kirys jaki nosiła husaria


Pod nią miał czerwoną bluzę z kapturem, a głębiej kolczugę i koszulę. Na dłoniach miał rękawice płytowe, a na nogach desanty
-Trzeba ustalić gdzie się udamy. Ja proponuję mój dom. W piwnicy mam zapas ziemniaków. Trochę zleżałe, ale jak najbardziej jadalne. Poza tym, w garażu, mam cztery rowery. Trzy górale i jedna szosówka. Znacznie zwiększą naszą mobilność. Choć były to rowery mojej rodziny, a my jesteśmy wielcy, więc moga być dla was zdziebko za duże. Jakieś inne propozycje?
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 05-06-2011 o 10:34.
Arvelus jest offline