Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2011, 00:08   #8
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
To może ja coś wspomnę o mojej postaci. Specjalnie wziąłem starca, aby jako MG, nie robić z siebie niewiadomo kogo.

Gerald Rataj - żwawy jak na swoje lata staruszek, pamiętający o wiele lepsze czasy. Jest trochę gadułą, trochę trzyma się na uboczu. Umie strzelać, jeździć samochodem, choć ze względu na wiek może się to skończyć różnie. Młodszych od siebie traktuje jak wnuków i nie do końca dociera do niego, że trupy powstały.
W "Wodniku" był jako pierwszy, ponieważ robił za struża. Gdzieś pod Kołobrzegiem mieszka jego córka Sara i wnuczęta, pod Bydgoszczą znowu ma syna Jarka. I to by było na tyle.

P.S. Teksty piszemy z trzeciej osoby, jako obserwatorzy naszej postaci.
Narrację piszemy normalnie. Dialogi pochyłym drukiem, myśli postaci piszemy "pochyłym drukiem w cudzysłowach".
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.

Ostatnio edytowane przez SWAT : 04-06-2011 o 00:11.
SWAT jest offline