Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2011, 15:07   #4
Niker
 
Niker's Avatar
 
Reputacja: 1 Niker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodzeNiker jest na bardzo dobrej drodze
Witam towarzyszy uczestników sesji.

wiem iż do zapoznania się akt osobowych personelu zostało jeszcze parę kolejek ale sadze iż nic się nie stanie jak już nieco naświetle wam moją postać :

Major Niker Sabathiel zyskał rozgłos podczas odbicia okrętu "Eden Prime" później przemianowanego na "Eden", podczas akcji nie stracił żadnego członka formacji ( nie licząc kilku rannych), po przejęciu i odeskortowaniu okręt został przemianowany na "Eden" zaś major zagrzał na nim posadkę miłą i spokojną ( o ile można tak nazwać stanowisko dowódcy ochrony i personelu Marins) . Wcześniej znajdował się pod dowództwem postaci Kaela z stąd też znajomość obu panów. Moja postać ma zawiłą historie , ojciec pilot , samemu też był szkolony we wczesnych latach służby pod tym kierunkiem ale ostatecznie został przeniesiony do korpusu Piechoty, matki nie znał.
Jeśli chodzi o profil psychologiczny ... cóż nie można go nazwać służbistą ale nigdy nie zignorował rozkazu tylko stosuje swoje metody by dojść do wyznaczonych celów, po za tym jest utalentowanym aktorem oraz pozbawionym skrupułów fachowcem w odbieraniu życia innym. Dodam jeszcze iż dość lekko podchodzi do przestrzeganie regulaminu wojskowego.
 
Niker jest offline