Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2011, 16:12   #168
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Witam
Piszę tego posta bo podjąłem pewną ważną decyzję i pragnę się nią z wami podzielić. Postanowiłem mianowicie zamknąć sesję jako, że nie mam już motywacji by ją dłużej prowadzić. Wstrzymywałem się z podjęciem tak desperackiego i ostatecznego kroku, ale od dłuższego już czasu prowadzę sesję na siłę nie czerpiąc z tego powodu większej przyjemności. Nie ma co ukrywać, że historia wlecze się nam niemiłosiernie i nie widać by w tym kierunku miało się coś zmienić, dlatego właśnie zdecydowałem się zrobić to czego nie zwykłem robić.
Chciałem wszystkim uczestnikom podziękować za zabawę, która mam nadzieję była dla was miła (dla mnie przez długi czas była) i życzyć dobrej zabawy w innych sesjach, w których być może się spotkamy.
Pozdrawiam
 
Col Frost jest offline