Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2011, 16:40   #1
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Komentarze - Ostatni magazynek...

Witam!
Sesja wystartowała, a więc trochę konkretów: dialogi piszemy kursywą, a myśli zapisujemy w cudzysłowach "bla bla". W najbliższym czasie założę także temat z materiałami dodatkowymi gdzie będę wklejał NPC, a Wy będziecie mogli zaprezentować tam swoje postacie. Postaram się także zrobić mapę miasteczka. Za parę minut wkleję tutaj link do doc'a. Tura trwa tydzień, po 3 nieusprawiedliwionym braku posta, postać ginie.
Każdy z Was będzie miał na celu wydostanie się z miasteczka w jednym kawałku, co skutecznie będą Wam utrudniać żywe trupy. Nie mam jednak zamiaru skończyć sesji na samym wydostaniu się z miasteczka. Jak już mówiłem, wzorować się będę na pierwszej książce Max'a Brooks'a. Wytłumaczenie skąd wzięły się zombie we Francji jest po części połączone z treścią książki. Mam zamiar dać Wam możliwość dowiedzenia się w czasie sesji, w jaki sposób zaraza się tu dostała i czym jest.
To chyba byłoby na tyle więc pozdrawiam wszystkich i życzę miłej gry!

EDIT: Oto link do doc'a: https://docs.google.com/document/d/1...thkey=CKiW4ewD
 

Ostatnio edytowane przez MatrixTheGreat : 05-06-2011 o 16:46.
MatrixTheGreat jest offline