Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2011, 17:30   #7
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Ja informuje, że w bezczelny sposób nie będę pisał w "cudzysłowach", bo to najbardziej nieestetyczny i psujący grę zabieg, jaki wymyśliło to forum
Wiecie, sesja, a w szczególności storytelling to ma być opowiadania i wyglądać dobrze musi

Witam, wszystkich. Życzę powodzenia i trzymajcie się mnie, a mam nadzieje nie umrzecie

W jakim czasie i w jakiej osobie piszemy? Ze swojej strony proponuje standardowo 3 osobę, czas przeszły. Najbardziej profesjonalnie

edit:
jeszcze cztery pytania/sugestie. Czy mógłby zostać opublikowany temat z materiałami, gdzie będzie coś więcej o naszym oddziale? Coś więcej o członkach naszego oddziału, jego strukturze i zadaniu do wykonania?

Rozumiem, że niektórzy wiedzą, że zombie atakują, a jak ta sytuacja się przedstawia u nas? Coś mnie ominęło?

i jeszcze jaka jest sytuacja operacyjna? Możemy skontaktować się z dowództwem, mamy kontakt z sprzymierzonymi oddziałami? Gdzie my w ogóle do cholery jesteśmy, jakie to miasto, gdzie jest mapa i co się dzieje?

jakiś limit może nałożymy na wielkość avatarów, bo teraz się tekst rozjeżdża na mega?

A i odpisałem w googledocs, pogadajmy sobie ludziska
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 05-06-2011 o 18:09.
Lost jest offline