Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2011, 01:07   #1
Magnificate
 
Reputacja: 1 Magnificate nie jest za bardzo znanyMagnificate nie jest za bardzo znany
[Autorski] Familiar Quest

Słowem wstępu, Familiar of Zero uważam za przykład zmarnowania doskonałego pomysłu. Osoba przyzwana z Ziemi do innego świata w charakterze Chowańca. Jak w tej sytuacji zmieni się jej życie? Znacznie i gwałtownie.

Ze względu na specyfikę sesji przyjmę wyłącznie jednego gracza. Większość szczegółów pozostaje do doprecyzowania z graczem, ale w założeniu:
1. Sesja będzie bliższa konwencji ‘realistycznej’ niż konwencji ‘heroicznej’. Ze względu na charakter oryginału można pomyśleć nad przychyleniem się do stylu ‘anime’.
2. Z przyczyn oczywistych przed rozpoczęciem sesji nie będę opisywał świata, do którego postać zostanie przyzwana, poza stwierdzeniem że jest to świat autorski. Postać pochodzi ze świata rzeczywistego i podlega wszystkim związanym z tym ograniczeniom. (Przykładowo, nie ma problemu jeśli gracz zechce zagrać utalentowaną zawodniczką klubu łuczniczego, ale jednocześnie wolałbym kogoś nieco mniej obeznanego z łukiem niż Legolas.)
3. Kim dokładnie jest i co potrafi postać pozostawiam w gestii gracza. Preferowałbym jednak postacie w wieku szkolnym. Nie ukrywam też, że łatwiej będzie mi przygotować sesję dla postaci płci żeńskiej.
4. Mechanika w formie rzutów ad-hoc.
5. Google Docs jest idealne do wspólnego pisania postów.

Rekrutacja odbędzie się w formie rozmowy kwalifikacyjnej. (Przy tej okazji pozdrowienia dla wszystkich poszukujących pracy i nienawidzących rozmów kwalifikacyjnych.) Z konceptem postaci proszę zgłaszać się pod numer GG 7732605. Przez koncept postaci rozumiem kilka zdań na temat tego kim ta osoba jest, jak reaguje na sytuacje stresowe, jakie są jej szczególne atuty i co straciła będąc wyrwaną ze swojego świata. Wszelkie pytania pod tym samym numerem bądź poniżej.
 
Magnificate jest offline