Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2006, 21:23   #7
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Redone
Hehe, jestem pierwszą osobą, która dała trzecią odpowiedź, chociaż ujełabym to innymi słowami, co właśnie mam zamiar zrobić
Portal może i fajna rzecz, ale teraz też mamy to wszystko co w portalach się znjaduje, wiecie, aktualności, wieści itp. Czy warto więc zawracać sobie teraz głowę portalem? Myślę, że na razie lepiej z tym poczekać. Sol, dokończ najpierw projekty nad którymi już pracujesz, a jak je skończysz, to wtedy można pomyśleć nad portalem. Taka moja opinia.

P.S. Z tej trzeciej opcji się uśmiałam że szok :P
W sumie to ja się podpisuje pod tym.
Jest trochę for, które mają portale, ale newsy te same na forum (lub czasem więcej), więc bookmarki ma bezpośrednio na fora. (wg mnie jak nie ma newsów na forum, tylko na portalu to tylko wtedy on się przydaje)
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline