Wątek: System
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2011, 10:18   #1
adantowy
 
Reputacja: 1 adantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwuadantowy jest godny podziwu
System

Witam pomysł mam wiec może tak jestem Mistrzem gry od pewnego czasu chodzi mi pogłowie pomysł więc sprawdzam (hmm rynek) ma to być system prosty i nie skomplikowany - takie jest założenie klimaty wojskowe lubimy zombiaków zabijać wiec będzie to w tym stylu czyli survival-horror ,bo lubimy się też bać mechanika systemu owszem magiczny rzut kością k10,co do postaci i profesji bohaterów graczy najemnik lub żołnierz ale można także dodać coś od siebie (inwencja gracza w tworzeniu postaci) np ktoś wymyśli mechanika dlaczego nie ilość graczy 6 sztuk wystarczy.To pomysł ale słucham propozycji ja wiem ze temat jest szeroki jak rzeka - jednak chętnie poprowadzę wkrótce też w dziale rekrutacji umieszczę co potrzeba .

Przypominam o obowiązku pisaniu po polsku, nie po polskiemu.
Obsługa
forum
 
__________________
I choćbym szedł doliną ciemną zła się nie ulęknę...

Ostatnio edytowane przez Sayane : 08-06-2011 o 14:07.
adantowy jest offline