Wątek: System
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2011, 11:26   #2
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ale że o co się rozchodzi?

No po pierwsze błędem jest nazwanie tematu "system" w dziale "Autorskie systemy RPG", bo wiadomo, że chodzi ci o system autorski... było jakąś nazwę umieścić, czy coś w tym stylu... jeszcze ktoś sobie pomyśli, że chodzi ci o jakiegoś "cajberpanka"...

To jest wspaniałe jak nie stawiasz kropek równocześnie tworząc zdania krótkie. Niestety moje zdolności rozumienia są zbyt niskie. Wyjaśnij o ci chodzi z:

Cytat:
Napisał adantowy Zobacz post
Witam pomysł mam wiec może tak jestem Mistrzem gry od pewnego czasu chodzi mi pogłowie pomysł więc sprawdzam (hmm rynek) ma to być system prosty i nie skomplikowany - takie jest założenie klimaty wojskowe lubimy zombiaków zabijać wiec będzie to w tym stylu czyli survival-horror ,bo lubimy się też bać mechanika systemu owszem magiczny rzut kością k10,co do postaci i profesji bohaterów graczy najemnik lub żołnierz ale można także dodać coś od siebie (inwencja gracza w tworzeniu postaci) np ktoś wymyśli mechanika dlaczego nie ilość graczy 6 sztuk wystarczy.To pomysł ale słucham propozycji ja wiem ze temat jest szeroki jak rzeka - jednak chętnie poprowadzę wkrótce też w dziale rekrutacji umieszczę co potrzeba .


Tu miał być fragment, ale nie bardzo wiem gdzie się myśli zaczynają, a gdzie kończą. No oczywiście żartuję - jest jedna kropka i po niej wiadomo, że chcesz porad... Pogrubiłem też najgrubszą złotą myśl, którą przekazałeś.
 
Anonim jest offline