Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2011, 12:44   #1
vigo
 
vigo's Avatar
 
Reputacja: 1 vigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwu
[storytelling] Zlecenie

Ogromne, metalowe wrota zamknęły się tuż za Spike'em. Przeszywające chłodne powietrze przedostało się do płuc mężczyzny powodując reakcję organizmu w postaci kaszlu. Łowca splunął na betonowe schody i przetarł rękawem usta.
- Jebani tchórze - wykrztusił, po czym kopnął leżącą nieopodal metalową płytkę.
Spotkał się dzisiaj z ośmioma najlepszymi łowcami i żaden z nich nie chciał podjąć się zleconego przez Fabrykę zadania. Kilku z nich wyśmiało go, kiedy przedstawił im szczegóły, kilku natomiast na wstępie mówili, że są zbyt zajęci. Całą nadzieję pokładał w Daisuke Ido. Ten natomiast stwierdził, że przyjmuje tylko zadania, w których celem jest kobieta, gdyż potrzebne mu żeńskie części. "Pewnie składa jakąś panienkę" pomyślał chowając ręce w kieszenie swojego płaszcza. Przeszedł kilka ulic zmierzając do osoby, która z pewnością mu pomoże. Wiedział, że na nią może liczyć.

Zoe otworzyła szeroko usta nie ukrywając zdziwienia. Spike natomiast przytaknął głową wskazując trzy postacie na ekranie palmtopa.
- Wiem, że to trudne zadanie, ale kiedy je wykonamy, będziemy kąpać się w chipach do końca naszego życia.Tak przynajmniej twierdzi Fabryka. Coś mi jednak tutaj śmierdzi. Nie ufam nikomu z Zalemu - stwierdził stanowczo, po czym ponownie spojrzał w monitor. Widniały tam fotografie oraz dane personalne trojga ludzi. Przedstawiały one mistrza motorballu Gistrone, jego menadżera Stocka oraz lekarza Primę Nova.
- Prima Nova ma na czole znak lekarza, czarny półksiężyc. Taki sam, jak ma Ido. Stock to wpływowy menadżer, który ustawia same piekielnie trudne walki. Niedługo odbędzie się walka o tytuł mistrza, do którego pretendentem jest dotychczas niezwyciężony Jasugun. A Gistrone, to maszyna do zabijania. Dwumetrowy kolos używający sztuki tae kwon do.

Po krótkiej dyskusji i wymianie spostrzeżeń, Zoe zgodziła się na propozycję .
- Odwiedzimy jeszcze jednego łowcę - powiedział Spike - Słyszałem o nim jakiś czas temu, ale nie miałem przyjemności poznać. To "golas"; żadnych przeróbek. Mimo to zyskał sobie niezłą sławę. Słyszałem, że jest dość chłodnym skurczybykiem, ale świetnie walczy i zawsze doprowadza zadanie do końca. Zwie się Slevin Kelevra.

************************************************** *********

OPIS POSTACI:



Daisuke Ido - cyberlekarz oraz świetny łowca. W mandze, to on właśnie znajduje Alitę i daje jej nowe ciało. Ma na czole znak czarnego półksiężyca. Ludzie uważają, że znak ten to symbol lekarza. Tak naprawdę, to symbol mieszkańca Zalemu. Tę informację podaję tylko do waszej wiadomości (Zekhinta o tym z pewnością wie). Nie używajcie jej jednak w sesji, gdyż wasze postacie nie mają o tym pojęcia.



Jasugun - mistrz motorballu, z którym walczyła Alita.



Gistrone - jeden z celów naszego zadania. Postać wymyślona przeze mnie. Jest on obecnym mistrzem motorballu, który z czasem ustąpi miejsca Jasugunowi. Dlaczego Zalem chce go wykończyć? Dowiecie się podczas sesji.



Stock - postać wymyślona przeze mnie. Drugi cel naszego zadania. Menadżer Gistrone'a.



Prima Nova - trzeci i najważniejszy cel naszego zadania. Postać wymyślona przeze mnie. Jest ona lekarzem i tak jak Ido ma znak półksiężyca. Wraz z starszym bratem, Disty Novą (znany z mangi szalony naukowiec), uciekli z Zalemu, aby móc eksperymentować na ludziach i znaleźć sens istnienia, karmy. Od dziecka ze sobą rywalizowali, więc ich drogi się rozeszły.

Spike - wymyślony przeze mnie łowca, który podjął się zadania likwidacji trojga wyżej wymienionych ludzi.

Zoe - łowczyni, postać Zekhinty.

Slevin Kelevra - łowca, postać S.W.A.T'a

************************************************** ******

WYTYCZNE:

Chciałbym, abyście opisali moment rekrutacji przez Spike'a. Napiszcie wasze uczucia, co do zadania. Dlaczego się zgadzacie?
 
__________________
"A kiedy się chimery zlatują mój drogi,
to wtedy człowiek powoli na serce umiera"
vigo jest offline