Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2011, 12:50   #96
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
W moim poście podzielę złoto kolegi pomiędzy naszą czwórkę Każdy będzie miał po 250ZK (nie licząc wydatków jakie MG podsumuje później) Tylko nie pić za dużo...

EDIT1: Albo w sumie... po co to dzielić? I tak wiadomo, że nieboszczykom kasa nie potrzebna więc w razie co mamy więcej na potrzebne wydatki.

EDIT2: Mam tego DOKa Tadeus, ale rzadko tam chyba bywamy wspólnie. Jedynie jeden raz odbył się nasz drużynowy dialog... ja i tak jestem mało dostępny jak coś od poniedziałku powinno to się zmienić

EDIT3: Hej! Brygada! Może w takim razie zajdziemy na DOKa i się dogadamy co i jak dalej robimy. To może byś jeden z naszych ostatnich postojów przed wielką nagonką. Co wy na to? Jak nie macie czasu spoko - zrozumiem...
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 14-06-2011 o 20:27.
Lechu jest offline