Wątek: Smoki[autorski]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2011, 08:05   #13
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Rekrutacja zostaje już zamknięta :F KP otrzymałem i to wiele z czego rad jestem i wam dziękuję za poświęcona czas lecz niestety nie wszyscy się dostaną. A kto się dostanie, zapytacie? Słowem wstępu powiem tyle, że niestety planowałem 4 KP lecz na szczęście pozytywnie mnie zaskoczyliście i byłem zmuszony z olbrzymią radością przyjąć większość z was i to więcej niż czterech graczy Wiedzieć musicie, że daliście mi i tak sporo do myślenia, a scenariusz zostanie przebudowany i zmieniony tak, ażeby każdy ze smoków czuł się ważny Zatem kto i dlaczego przeszedł dalej :F

Agape&Ajas- Za wspólną KP, powiązaną ze sobą. Tak, to będzie idealne rozwiązanie, jak myślę Dlatego też wy musieliście się dostać bo postaci jak i ich historia i motywacje są niezwykle interesujące

Valtharys- Ciekawa koncepcja i bardzo interesujący motyw smoka. Pełnia potencjału do wykorzystania i...no co tutaj kryć, ma w sobie to coś

JanPola- Oryginalne podejście i zaskcozenie zupełne, zasadniczo nie spodziewałem się iż aż tak można ponieść się fantazji, zatem pozwalam sobie powiedzieć i ośmielę się zaznaczyć, że jest dość ciekawe, bardzo ciekawe to, co on prezentuje sobą(znaczy smok ) I chętnie zobaczę go w akcji

oraz czarny koń wyścigów

Zbik_Zbik- Jego smok jest...w dość ciekawej koncepcji, bardzo ciekawej... Niby przeciętny, jakich wiele w krainach fantasty, książkach, grach, systemach RPG ALE jednak...ma w sobie ten pazurek i charakterek który mnie ujął

W związku z powyższym proszę o potwierdzenie mi na PW chęci do zabawy, ponad to od razu będę miał garść info
Z reszty info technicznych :
-Sesja wystartuje w weekend ( będą komentarze jak i sama sesja i mam na myśli ten weekend o ile meteoryt nie walnie we mnie )
-Na PW podczas zgłoszenia proszę o zaznaczenie na ile i jak bardzo jesteście zainteresowani powiązania strategią i działaniami wojennymi. Mam na myśli skalę od 1 do 5 przy czym 1 najmniej , a 5 jak najbardziej
-I Still Liike Ike
-...and love the smell of napalm in the morning

Dziękuję, za uwagę, a temat do zamknięcia i do archiwum ( ale nich powisi 24h żeby gracze mogli się ogarnąć i sprawdzić czy to aby już )
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline