Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2011, 14:13   #1
vigo
 
vigo's Avatar
 
Reputacja: 1 vigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwuvigo jest godny podziwu
[komentarze] Niech mnie ktoś obudzi

Witam serdecznie wszystkich graczy. Chciałbym podziękować za zainteresowanie się moją sesją. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracować. Postaram się, aby była ona ciekawa, a nie monotonna.
Od was jednak oczekuję postów liczących więcej niż kilka zdań, których częstotliwość wstawiania będzie raz na tydzień. Imiona i nazwiska piszemy czcionką pogrubioną, wypowiedzi kursywą. Natomiast cytaty oraz myśli w cudzysłowie. Nie obawiajcie się wstawiać muzyki, obrazków, zdjęć, itp. One z pewnością wpłyną na klimat sesji. Wszystkie uwagi, wskazówki, zapytania proszę kierować w tym temacie, na PW lub na GG (chociaż rzadko jestem dostępny). Możecie się ze sobą kontaktować i dyskutować o podejmowanych akcjach także w tym temacie, na PW lub GG. Nie jestem fanem google doc, więc nie takiego linka ode mnie nie otrzymacie.

Pozostaje mi tylko jeszcze życzyć wam przyjemnej gry.
 
__________________
"A kiedy się chimery zlatują mój drogi,
to wtedy człowiek powoli na serce umiera"

Ostatnio edytowane przez vigo : 10-06-2011 o 15:45.
vigo jest offline