Wątek: Robotica
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2011, 14:06   #6
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Aschaar czasem, mam wrażenie, że ty startujesz w tajnym konkursie na narzekanie. ;p

Ale jednak pisząc o tym 1% miałem na myśli skuteczność, czyli osoby, które spróbują. Osób które przejrzą będzie około 15%.

Ten 1% teoretycznie, nie zawiera osób, które np. tak jak ja kupiły CDA, bo lubią mieć podręczniki w telefonie/tablecie/laptopie. Więc nadal jest to dobra promocja.

I oczywiście co do samego systemu, to jego stopień trudności nie ma znaczenia, bo jeśli ktoś przeczyta i będzie chciał spróbować, to bardzo często poszuka na necie, i na forach, i o ile nie trafi na kogoś takiego jak Aschaar to może nawet zdobędzie informacje, pomoc, itp.


Sam podręcznik, ma wielką zaletę, (z tą myślą kupiłem ponad połowę podręczników, które mam) ma olbrzymią ilość grafik, oraz zachaczki.
 
deMaus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem