Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2011, 14:40   #28
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Skończyło się na wymianie karty sim i oddaniu telefonu na gwarancje Brak netu był dobijający.

Przepraszam raz jeszcze za lagi, dobrze wiem, że nie wpływają one pozytywnie na grę. Złożyłem sobie jednak obietnicę, że nie porzucę tej sesji. Prosty powód sprawia mi ona przyjemność i mam nadzieję, że udowodniłem to postem, który teraz dałem.

Każdy ma rozpoczęty jakiś wątek, z którym możecie się zgłosić do mnie po więcej informacji, w razie gdybyście chcieli go rozwijać w własnych postach oraz jest możliwość pogadania już w grupie.

Jak na posta pisanego w 6h nie jest chyba tragicznie
Jadę z powrotem do Łodzi, mam jednak działającą już komórkę więc w razie gdyby ktoś chciał się czegoś dowiedzieć mail/pw/gg.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline