Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2011, 16:02   #27
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Nadal czekamy na odpowiedź majka na docu i jeśli nie pojawi się do jutra, to przedłużę kolejkę, ale będę musiał chwycić stery jego postaci, tzn. odpowiedzieć za niego.
Zrobiłem też nową zakładkę. Jeżeli chcecie pisać posty w docu i później je wklejać, to prosiłbym to robić tam. W poprzedniej zakładce dać tylko dialogi.

EDIT: Odpowiedź majka się nie pojawiła więc przedłużam kolejkę (póki co o 2 dni) i sam odpowiadam za Gambino. Pozwoliłem sobie także przenieść Wasze posty do innej zakładki. A i jeszcze jedno, nie wiem czemu, ale zniknęła część z postem Lorda Smallwood'a. Będę musiał założyć hasło na doca albo coś.
 

Ostatnio edytowane przez MatrixTheGreat : 14-06-2011 o 15:28.
MatrixTheGreat jest offline