Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2011, 19:39   #11
Kagonesti ZW
 
Kagonesti ZW's Avatar
 
Reputacja: 1 Kagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłość
Otrzymałem:

- kartę postaci od daamiana87, ale prosiłem go by napisał historię. Więc karta niepełna.
- od reszty nie dostałem kart

Dlatego proszę o to by Zekhinta, oraz Dervish dosłali pełne karty postaci, a także Kizuna jeśli chciałaby nawet w przyszłości zagrać. Zgłosił się też kolejny chętny na PM, więc jest razem pięciu chetnych, a cztery miejsca. Chciałbym przede wszystkim by sesja ruszyła, dlatego ponaglam by ten kto jest zainteresowany dosłał kartę.
 
__________________
"You can have power over people as long as you don't take everything away from them. But when you've robbed a man of everything, he's no longer in your power." Aleksandr I. Solzhenitsyn.
Kagonesti ZW jest offline