Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2011, 22:59   #16
Piszący z Bykami
 
Piszący z Bykami's Avatar
 
Reputacja: 1 Piszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znanyPiszący z Bykami wkrótce będzie znany
Howgh
Witam wszystkich, tak Byki jak i Skały - tych drugich o tyle serdeczniej, że nie dane im będzie dochować żywota. Lubię oczywiście was WSZYSTKICH, ale wiecie... flaszka piechotą nie chodzi.
Byki ostrożnie, bo Rocka też wiecznie paluchy świerzbią
I powtarzając za niemal już klasykiem:

Cytat:
Napisał Eyriashka Zobacz post
Byki górą
(A że tak w nawiasie dodam poważniej nieco: bez obaw, mamy się dobrze bawić a nie wylewać kubły krwi na monitor, ma być przygoda, a nie survival)

A teraz sprawunki różne:

Pierwej więc:
Cytat:
Napisał Tohma Zobacz post
No błagam was . Już drugi raz!
Wybacz Tohma, to moja wina, Rock zawsze pisał Twój nick poprawnie, a ja uparcie go poprawiałem wprowadzając w błąd. Nie wiem, skąd mi się ubzdurało, że te literki idą inaczej. Mam nadzieję, że wbije mi się poprawna wersja do łba wreszcie, jak nie to uprawniam Cię do upierdliwego nas poprawiania, wszak takie gafy - to nie przystoi...

Po drugie zaś:
Cytat:
Napisał Tohma Zobacz post
< sigh > Po cóż ta kursywa? No, ale dostosuję się, dostosuję.
Wiem, że w literaturze to nie występuje i da się ją czytać, sam zresztą nie zawsze byłem zwolennikiem tej kursywy. Ale zapewniam, że z nią wygodniej się czyta, a później i wyszukuje potrzebnych informacji, szczególnie przy dłuższych postach. Więc niech i nam dobrze służy

Po trzecie:
Cytat:
Napisał Matyjasz Zobacz post
Kiedy nam się miejsce na światotworzenie czyli księga pojawi?
Przybliżony termin pierwszego postu?
1. Księga się tworzy, Rock pracuje nad nią tak intensywnie, że nie odpowiada nawet na moje wezwania, powinna pojawić się niebawem, najprawdopodobniej jeszcze przed weekendem.
2. Bardzo chcielibyśmy zacząć rozgrywkę w tym tygodniu i jestem niemal pewien, że tak też się stanie. Najpewniej pierwszy post pojawi się w niedzielę. Możliwe też, że wcześniej, ale...
...widzieliście kiedyś jakiegoś Jamesa Bonda? On wszystko robił w ostatniej chwili, w ostatniej dosłownie sekundzie, ale zawsze zdążał! I jakież to było widowiskowe! Ten typ widowiskowości bardzo lubię uprawiać, toteż nie zdziwmy się, jeśli pierwszy post pojawi się w niedzielę o 23:59 :P

Ach, Matyjasz, i dziękuję za troskę i w ogóle z tymi Bykami jednak z uprawianiem tej perwersji nie przesadzajcie bez potrzeby :P Na byki z zamiłowania poluję. Ale dobry ze mnie łowca, łapię skurczybyki, głaszczę i przeganiam z swoich ziem, nigdy nie uśmiercam w okrutny sposób A ten nick to imię nadane mi przez szamana z moich stron, ale to już materiał na oddzielną historię :P
Pozdrawiam!

Cytat:
Napisał asiootus Zobacz post
A potem przegrasz flaszkę, bo w regulaminie stoi, że mamy ich nie walić
Ha! I do tego będę się odwoływał!
 

Ostatnio edytowane przez Piszący z Bykami : 14-06-2011 o 23:03.
Piszący z Bykami jest offline