Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2011, 23:58   #17
Rock
 
Rock's Avatar
 
Reputacja: 1 Rock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znanyRock nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Ajas Zobacz post
To był jeden jedyny raz jak tak wielką Kp napisałem więc nie martwcie się o 30 stronicowe posty
Tak, teraz Ajas będzie liczył i dawał 29.9 strony, nie żeby mi to przeszkadzało.

Cytat:
Napisał Piszący z Bykami
Wybacz Tohma, to moja wina, Rock zawsze pisał Twój nick poprawnie, a ja uparcie go poprawiałem wprowadzając w błąd. Nie wiem, skąd mi się ubzdurało, że te literki idą inaczej. Mam nadzieję, że wbije mi się poprawna wersja do łba wreszcie, jak nie to uprawniam Cię do upierdliwego nas poprawiania, wszak takie gafy - to nie przystoi..
Oj tam Oj tam. Raz Ci się zdarzyło - znaczy tak jasne to Twoja wina. Albo w zasadzie to wina Tohmy było wpisać Thoma i by problemu nie było. - zmienimy Ci nick co ty na to? ;d

A co do was moje skały to jazda bronić swojego guru a nie mi tu milczycie. Ja was nauczę jedności, skała ma być twarda a nie mientka (to nie błąd tylko specjalny zabieg - który jest błędem ale okey)
 

Ostatnio edytowane przez Rock : 15-06-2011 o 00:01.
Rock jest offline