Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2011, 03:02   #15
Kagonesti ZW
 
Kagonesti ZW's Avatar
 
Reputacja: 1 Kagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Jagla Zobacz post
Ja właśnie piszę KP. Dziś dostaniesz na 90%

Aha, i będzie problemem 3 tygodniowa nieobecność w wakacje ?? Bo wyjeżdżam... A w tym czasie MG może przejąć moją postać czy coś w tym stylu.

A jeszcze jedno, zapytam tutaj. W historii mamy opisać życie człowieka przed "zbunkrowaniem" ?? Czy już opisujemy jego życie w bunkrze ?
Hm, myślę że jakoś mogę znpc-ować taką postać, ale 3 tygodnie to góra. Poza tym fajnie jakby mimo wszystko był jakikolwiek kontakt z Tobą przez wakacje, na pewno gdzieś będzie jakieś źródło komunikacji (chyba, że to jakiś schron ).

Dobrze, żeby opisać historię głównie przed zejściem (bo jest jej więcej), a także możesz co nieco opowiedzieć czy coś ciekawszego wydarzyło się jak już się było w schronie.

Na razie mam tylko pełną kartę od Zek. Kto pierwszy, ten lepszy - ale jeśli karta będzie na odwal, to nie przyjmę
 
__________________
"You can have power over people as long as you don't take everything away from them. But when you've robbed a man of everything, he's no longer in your power." Aleksandr I. Solzhenitsyn.
Kagonesti ZW jest offline