Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2011, 08:54   #21
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Moi Drodzy Gracze. Myślałam intensywnie ostatnie parę dni, gdyż to co ogłoszę, nie jest dla mnie łatwe - a z pewnością sprawi, że będziecie źli, rozczarowani, wkurzeni i być może zniechęceni. W momencie kiedy zakładałam rekrutację miałam mnóstwo chęci, zapału i pomysłów, ale również dużo więcej wolnego czasu. W ostatnich tygodniach w moim życiu nastąpiło dużo znaczących zmian, których nie mogłam przewidzieć zakładając sesję. Nie wdając się w szczegóły jestem zmuszona zamknąć temat jak również przynajmniej na jakiś czas wycofać się z czynnego udziału w LI - przy obecnym trybie życia nie starczy mi na to ani czasu ani chęci, gdyż zwyczajnie jestem permanentnie przemęczona i z deficytem koncentracji. Jest mi naprawdę przykro, że tak szybko tę sesję zamykam, teraz, gdy dopiero zaczęliśmy się rozkręcać. Wierzcie mi, gdybym miała sposobność, prowadziłabym ją dalej - a może znajdize się ktoś, kto pociągnie ją dla Was za mnie ? Nie czujcie się też proszę oszukani - na początku byłam pewna, że uda mi się poprowadzić tę sesję do końca. Dziękuję Wam za zaangażowanie, sumienność w terminowym odpisywaniu i kreatywność. Ogromne brawa należą tu się zwłaszcza Agape, która niesamowicie grała postacią - tak jej przeszłością, jak i jej wizją świata. Dziękuję za te wspólnie spędzone na forum chwile i proszę, nie myślcie o mnie (bardzo) źle. Życzę Wam wielu udanych sesji na LI, rozwoju pasji i talentu pisarskiego, i, być może, spotkania kiedyś ponownie. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki - Ribesium. Moderację z bólem proszę o zamknięcie tematu
 
Ribesium jest offline