Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2011, 18:03   #9
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Bardzo mnie cieszy tak szybki i ładny odzew postowy.
Mam tylko jedną uwagę - prosiłabym o nie kierowanie npcami, zwłaszcza tymi, których dokładniej sama opisałam. Można w ich usta włożyć jedno czy dwa nie odnoszące się do osobowości zdania, ale wolałabym, aby ogólnie rozmowy i interakcje "przechodziły" przeze mnie. Niekoniecznie dotyczy to standardowej rozmowy z karczmarzem czy anonimowym majtkiem na pokładzie statku, ale zwłaszcza głównymi npcami chciałabym kierować osobiście. Myślę też, że tak będzie ciekawiej, a te postacie staną się bardziej wyraziste osobowościowo, gdy ich charakter zarysowywała będzie tylko jedna osoba.

Na gg bywam co prawda wieczorami, ale np. na google doc często mam dostęp znacznie częściej. A ja chętnie te kilka zdań rozmowy wymienię. Przy czym teraz ta uwaga dotyczy posta Kellego i rozmowy jego postaci z czarodziejką, a nie opisów walk z Ionem czy samej prezentacji czarów. Nic oczywiście też złego czy niewłaściwego się teraz nie wydarzyło, ale chciałam uprzedzić na przyszłość. Nazwijcie to moim małym zboczeniem jeśli chcecie.
 
Lady jest offline