Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2011, 02:46   #1
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Autroski[Smoki]-komentarze

Siema ludzie oto kilka zasad i zadań dla was, żebyście się nie nudzili
1. Jest to storytelling i nie mam nawet kostek przy sobie w tej chwili . Jesteśmy mili i dorośli i jeśli nie będziecie robić wjazdów w stylu
"idę na południe"
"to my na północ"[tup tup tup 20 km później]"I co z tym skarbem?"
"...to ja zawracam na północ..."
2. Jeżeli chce wam się zakładać google docs i uważacie, że wam się przyda to ok, nie ma problemu, tylko link poproszę
3. Jest 2:45 i chce mi się spać więc sami wklejamy nicki i avki z KP
4. Macie mapki, wiecie czego nie ma. Ten kto jest najbliżej miejsca zdarzenia dostanie cukierka, więc go, go, go
5. I love the smell of napalm in the morning
6. Każdy z was ma jedną akcję, tak samo jak was dowódca i bard. Jeżeli macie swojego jedynego kumpla to on tych akcji ma dwie ( czyli nie tylko wskoczy na konia ale jeszcze pojedzie!)
7. Nie wiem czy ja coś skopałem czy forum się obraziło i nie chce obrazków czytać ale to jutro się tym zajmę
8. Miłej zabawy, jak coś moje GyGy w profilu
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline