Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2006, 08:44   #6
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dzięki za dobre opinie. To naprawdę miało być raczej wrzucone tak dla żartu, przypomnienia sobie jak i o czym pisałam kiedyś. Trochę myślałam o tym opowiadaniu, skoro napisaliście, że podoba się i chcielibyście przeczytać więcej. Będzie ciąg dalszy, mam nadzieję, że równie interesujący, co początek i utrzymany w podobnym stylu. Właściwie plan opowiadania jest już gotowy, ale wkroczyłam tym razem na etap nieco dłuższych opowieści. Nie chcę się ograniczać do kilku stronek, tym bardziej, że mam o czym pisać. Ponieważ pewnie tworzenie takiej większej całości zajmie mi trochę czasu (tym bardziej, że mam równocześnie zaczęte jeszcze dwa opowiadania, które też mają być tymi dłuższymi i kilka pomysłów na krótsze opowiadanka), to będę tu wrzucać po kawałku to, co uda mi się napisać. Bo do zakończenia upłynie jeszcze trochę wody, a w ten sposób pomożecie mi ocenić, czy tor, jakim biegnie opowieść nadaje się czy nie

Jeszcze raz dzięki za doping i pozdrawiam serdecznie!
 
Milly jest offline