Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2011, 20:38   #172
Ravanesh
 
Ravanesh's Avatar
 
Reputacja: 1 Ravanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputacjęRavanesh ma wspaniałą reputację
Post już jest. Armiela za chwilę.

Chcielibyśmy ogłosić, że od teraz oczekujemy w każdej turze kompletu postów.

Zbliżamy się do finału. Zostało zaledwie parę kolejek i sesja będzie zakończona. Pewnie już to czujecie. Ten lodowy oddech Grozy Ymiru na waszych plecach. Coraz bliższy i coraz bardziej okrutny.

Brak czyjegoś posta w kolejce w najlepszym przypadku skończy się ostrzeżeniem (po uprzednim uprzedzaniu nas), ale może się też zdarzyć, że - niezależnie od przyczyny, taki bohater zwyczajnie zginie.

Akcja przyspieszy, decyzje przez Was podejmowane zdecydują o Waszym ostatecznym losie. Dlatego nie czekajcie z postami do ostatniego dnia, jak macie możliwość, lecz podejmujcie konsultacje z Armielem lub ze mną, najszybciej, jak tylko dacie radę.

OD teraz, aż do końca sesji, PW, GG i GG dock to forma ustalania przebiegu akcji. Jeśli nie chcecie czekać pytajcie Armiela, on jest częściej na sieci i odpowie Wam szybciej niż ja, z tym że ja i tak opiniuję jego decyzje (w zasadzie to ja decyduję o powodzeniu Waszych działań). Wiec głowy do góry...

Łapcie szanse...
 
Ravanesh jest offline